Steinar Larsen

Daglig Leder og Partner

steinar@2080.no

T. +47 913 16 088

 

Ole Henrik Eftedal

Gründer og Partner

henrik@2080.no

T. +47 901 91 960 

 

Silje Merete Kilden Blom

Salgs- og produktansvarlig og Partner

silje@2080.no

T. +47 975 93 100

 

Giske Helene Daviknes

Key Account Manager

giske@2080.no

T. +47 473 15 836

Tor Teigen

Kundesenter ansvarlig

tor@2080.no

T. +47 951 32 077

 

Ellen Harbo

Markedsansvarlig

ellen@2080.no

T. +47 922 97 126

Birgitte Christensen

Key Account Manager

birgtte@2080.no

T. +47 46 42 35 18

 

Kristin Nilsson

Project Manager

kristin@2080.no

T. +47 977 10 455

Odd Ivar Solvold

Partner

odd.ivar@solvold.no

T. +47 906 91 661

 

Nicolai K. Nordahl

Kundesenteransvarlig

nicolai@2080.no

T. +47 924 36 095

Ta gjerne kontakt med en av oss om du har spørsmål i forbindelse med varer,
leveringer eller bare ønsker mer informasjon knyttet til vår nettbutikk.
Vi hjelper deg gjerne!

 

kundesenter@2080.no

Tlf. 21 89 83 60
alle hverdager fra 10:00 -15.00

 

Besøksadresse:
Hoffsveien 13, 0212 Oslo. 
Vi har åpent tirsdag til fredag mellom 09.00 og 15.00, og ellers etter avtale

 

Adresse Sandefjord:

Hangarveien 21, 3241 Sandefjord

 

 

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.