Steinar Larsen

Daglig Leder og Partner

steinar@2080.no

T. +47 913 16 088

 

Silje Merete Kilden Blom

Produktansvarlig og Partner

silje@2080.no

T. +47 975 93 100

 

 

Ole Henrik Eftedal

Gründer og Partner

henrik@2080.no

T. +47 901 91 960 

 

Giske Helene Daviknes

Key Account Manager

giske@2080.no

T. +47 473 15 836

Tor Teigen

Kundesenter

kundesenter@2080.no

 

 

 

Birgitte Christensen

Key Account Manager

birgitte@2080.no

T. +47 46 42 35 18

 

 

 

Kristin Nilsson

Kundesenteransvarlig

kristin@2080.no

T. +47 977 10 455

Odd Ivar Solvold

Partner

 

Ta gjerne kontakt med en av oss om du har spørsmål i forbindelse med produkter,
leveranser eller ønsker mer informasjon knyttet til vår nettbutikk.
Vi hjelper deg gjerne!

 

kundesenter@2080.no

Tlf. 21 89 83 60
alle hverdager fra 10:00 -15.00

 

Besøksadresse:
Hoffsveien 13, 0275 Oslo. 
Vi har åpent tirsdag til fredag mellom 09.00 og 15.00, og ellers etter avtale. Vi anbefaler å avtale tid med oss slik at vi kan sikre at noen kan møte deg og bistå.

 

Adresse Sandefjord:

Hangarveien 21, 3241 Sandefjord

 

 

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.